Zdravý život!


100 % kvalita! BIO !


Viac

CertifikátyNastolenie acidobázickej rovnováhy

Príjem ovocnej alebo zeleninovej šťavy má na ľudský organizmus zásaditý účinok. (Nenechajte sa pomýliť tým, že šťava je kyslá). Pre väčšinu z nás je to prospešné, pretože bežný jedálny lístok z veľkého množstva bielkovín vedie k chronickému prekysleniu nášho organizmu. Pre svoje správne fungovanie má ľudské telo úzko vymedzenú pH hodnotu, pohybujúcu sa na prahu zásaditej stupnice. Už jeden jediný pohár ovocnej alebo zeleninovej šťavy denne, vám pomôže obnoviť acidobázickú rovnováhu vášho organizmu, ktorá je základom vášho zdravia.

Ako pripravujeme naše ovocné šťavy?

Ovocie zbierame ručne v najvhodnejšom období zberovej zrelosti, ktoré starostlivo pretriedíme. Ovocie umyjeme, zomelieme a lisujeme. Takto získanú šťavu šetrene pasterizujeme a plníme do Bag-in boxov. Teplota nemá negatívny vplyv na výživovú hodnotu, ale na to je dostačujúca, aby zničila prípadné baktérie, ktoré by mohli spôsobiť kvasenie. Do ovocnej šťavy nepridávame ani vodu, ani cukor, ani konzervačné látky, ani zvýrazňovače chuti, ani farbivá. Balenie do Bag-in boxov zaistí hermetické tesnenie preto ovocná šťava udrží sviežosť.

Argumenty pre spotrebu ekologických produktov a organických produktov:

  • Nezávislá organizácia vám ručí za výraznú kvalitu
  • Kupujete kvalitné potraviny za reálne ceny
  • Vylúčite chemické látky zo svojho taniera a z tela
  • Zabránite ničeniu a erózii pôdy
  • Chránite naše vody pred znečistením
  • Podporujete rodinné farmy

ZATIAĽ MEŇTE, ČÍM NIE JE NESKORO!!!

Domáce ovocné druhy, z ktorých vyrábame naše 100% ovocné šťavy

BIO šťavy pre deti

Pre zdravie Vášho dieťaťa je dôležité dodržiavať pitný režim. Šťavy vyrobené z vysokokvalitných BIO surovín predstavujú pre Vás najlepšiu alternatívu, ako zabezpečiť Vášmu dieťaťu kvalitný a detskými lekármi doporučený pitný režim.

baby